PANORAMA RESIDENCE

Projekt moderního residenčního bydlení PANORAMA RESIDENCE připravuje společnost RESIDENCE INVEST s.r.o..

KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE

Zjistěte jak probíhala celá rekonstrukce, v jaké se aktuálně nachází fázi a co nás čeká. Prohlédnout si můžete i fotogalerii z průběhu stavby a mnohem více.

ZJISTIT VÍCE

PANORAMA RESIDENCE

Projekt kvalitního bydlení v Prachaticích.

V rámci komplexu stávajících budov projde projekt postupnou úplnou rekonstrukcí jednotlivých budov samostatně. Rekonstrukce proběhne ve 3 postupných etapách od budovy „C“, přes prostřední budovu „B“ s jejím nádvořím, k budově „A“, včetně rekonstrukce garáží a přilehlých ploch. Označení budov vychází z původního označení (budova „A“ blíže k poště, „B“ – prostřední budova s nádvořím, budova „C“ blíže ke Komerční bance). Nejedná se o pouhé opravy, ale rekonstrukce všech budov bude komplexní a důsledná – proběhne kompletní vybourání stávajících příček, podlah, rozvodů a prostupů nosnou konstrukcí. Následně dojde k vybudování nových mezibytových a bytových příček dle architektonického projektu. Budou vyměněny veškeré rozvody vody, elektřiny, topení, vzduchotechniky a kanalizace. Vyměněna budou veškerá okna a obálky budov budou zatepleny včetně střech.

Dokončená budova „C“ – Vodňanská č.p. 1437.

bytový dům prachatice panorma residence

BYTY K PRONÁJMU

Prohlédněte si nabídku bytů a komerčních prostor k pronájmu.

ZOBRAZIT VÍCE

Domov znamená vše

Klidné, kvalitní a dostupné bydlení na výjimečné adrese v centru Prachatic.

Co činí adresu výjimečnou? Umístění souboru budov na dosah historického centra Prachatic mezi klidnými ulicemi Vodňanská a Žižkova. Skvělá dostupnost ke školám, školkám, parku nebo autobusovému a vlakovému nádraží.

Proč Panorama Residence? Protože právě rozhledy jsou ze všech budov více než strhující. Dostatek slunečního světla ze všech stran doplněné krásnými výhledy. Prachatice a jejich okolí máte doslova na dlani a rozměr prosklené plochy Vám poskytne dostatek světla za všech situací.

Dostupnost veškerých služeb je vynikající a těžko najdete lepší místo k bydlení. Park, školka, škola, pekárna a mnoho dalšího jsou pouze pár kroků…

INTERIÉR

Prohlédněte si vizualizace, reálné fotografie a vybavení bytů. Zjistěte více informací k vybavení a standardům.

ZOBRAZIT VÍCE

Užívejte si jedinečné výhledy z pohodlí domova. Nechtě se zhýčkat našimi standardy a nebudete chtít odejít.

Cílem nebyl další developerský projekt, který se lusknutím prstu rozprodá bez kvality a udržitelnosti. Na projektu jsme pracovali ve spojení s architektonickou kanceláří, projekt optimalizovali po všech stránkách s profesionály a odborníky z praxe. Naším cílem je dlouhodobá udržitelnost a kvalita bydlení, která v okolí nemá konkurenci.

Výhledy bez omezení

Cena není jediným parametrem při výběru dodavatelů. Spolupracujeme s renomovanými firmami s historií, bohatými zkušenostmi a profesionálním přístupem. Udržitelnost a kvalita provedení rekonstrukce je pro nás zcela zásadní a při rozhodování je vždy na prvním místě. Projekt stanovuje standardy, které byste v okolí hledali stěží.

Standardy a vybavení

Nahlédněte s námi do detailu na vybavení objektu a bytů.

Objekty jsou přístupné bez bariér. Vstupy do objektu jsou monitorovány kamerovým systémem. Vstupní automatické dveře přístupné čipy a kartami. Nový tichý výtah a mnoho dalšího...

VIDEOPROHLÍDKA

Pojďte s námi na virtuální prohlídku bytů.

ZOBRAZIT VÍCE

EXTERIÉR A OKOLÍ

Prohlédněte si projekt z exteriéru, jeho výhledy a prozkoumejte mapku okolí objektu s nabídkou služeb a vzdáleností od objektu.

ZOBRAZIT VÍCE

VIDEOPROHLÍDKA

Úžasná poloha a kvalitní bydlení v centru Prachatic.
Vše na dosah ruky.

ZOBRAZIT VÍCE

Tak na co ještě čekáte?