PANORAMA RESIDENCE

Projekt moderního residenčního bydlení PANORAMA RESIDENCE pro Vás připravuje společnost RESIDENCE INVEST s.r.o.

KOMPLEXNÍ REKONSTRUKCE

Zjistěte více informací o projektu. Jak probíhala celá rekonstrukce, v jaké je fázi nebo co nás čeká a nemine. Prohlédnout si můžete i fotogalerii z průběhu stavby a mnohem více.

ZJISTIT VÍCE

PANORAMA RESIDENCE

Projekt kvalitního bydlení v Prachaticích.

V rámci komplexu stávajících budov projde projekt postupnou úplnou rekonstrukcí jednotlivých budov samostatně. Rekonstrukce proběhne ve 3 postupných etapách od budovy „C“, přes prostřední budovu „B“ s jejím nádvořím, k budově „A“ s rekonstrukcí garáží a přilehlých ploch. Označení budov vychází ze stávajícího označení (budova „A“ blíže k poště, „B“ – prostřední budova s nádvořím, budova „C“ blíže ke Komerční bance). Nejedná se o pouhé opravy, ale rekonstrukce všech budov bude komplexní a důsledná – proběhne kompletní vybourání stávajících příček, podlah a prostupů nosnou konstrukcí. Následně dojde k vybudování nových mezibytových a bytových příček dle architektonického projektu. Budou vyměněny veškeré rozvody – voda, elektřina, topení, kanalizace. Vyměněna budou veškeré okenní výplně za okna s trojskly a obálky budov budou zatepleny.

BYTY K PRONÁJMU

Prohlédněte si nabídku bytů a komerčních prostor k pronájmu.

ZOBRAZIT VÍCE

Domov znamená vše

Klidné, kvalitní a dostupné bydlení na výjimečné adrese v centru Prachatic.

Co činí adresu výjimečnou? Mnoho faktorů a jedním z nich je také postavení souboru budov, které jsou umístěny na dosah historického centra Prachatic mezi klidnými ulicemi Vodňanská a Žižkova.

Proč Panorama Residence? Protože právě rozhledy jsou ze všech budov více než strhující. Dostatek slunečního světla ze všech stran doplněné krásnými výhledy. Prachatice a jejich okolí máte doslova na dlani a rozměr prosklené plochy Vám poskytne dostatek světla za všech situací.

Dostupnost veškerých služeb je vynikající a těžko najdete lepší místo k bydlení. Park, školka, škola, pekárna a mnoho dalšího jsou pouze pár kroků…

INTERIÉR

Prohlédněte si interiéry budov, vizualizace bytů, katalogy standardů a zjistěte více o vybavení a dalších možnostech.

ZOBRAZIT VÍCE

Užívejte si jedinečné výhledy z pohodlí domova. Nechtě se zhýčkat našimi standardy a nebudete chtít odejít.

Cílem nebyl další developerský projekt, který se lusknutím prstu rozprodá bez kvality a udržitelnosti. Na projektu jsme pracovali ve spojení s architektonickou kanceláří, projekt optimalizovali po všech stránkách s profesionáli a odborníky z praxe. Naším cílem je dlouhodobá udržitelnost a kvalita bydlení, která v okolí nemá konkurenci. Maximalizujeme pro Vás užitek, nekompromisně dohlížíme na kvalitu a spolupracujeme s místními firmami.

Výhledy bez omezení

Ano, jedná se o developerský projekt. Ne, na úkor kvality. Cena není jediným parametrem při výběru dodavatelů. Spolupracujeme s firmami s historií, zkušenostmi a profesionálním přístupem. Vzhledem k dlouhodobé návratnosti produktu je pro nás udržitelnost a Vaše spokojenost zásadní a při rozhodování je vždy na prvním místě. Projekt stanovuje standardy, které v každém ohledu překonáváme.

Standardy a vybavení

Nahlédněte s námi do detailu na vybavení objektu a bytů.

Všechny objekty jsou přístupné bez bariér. Zabezpečené vstupy s přístupem kartami a čipy, bezkontaktní vstup pomocí automatických dveří, moderní tichý výtah a mnoho dalšího.

VIDEOPROHLÍDKA

Pojďte s námi na virtuální prohlídku bytů.

ZOBRAZIT VÍCE

EXTERIÉR A OKOLÍ

Prohlédněte si projekt z exteriéru, jeho výhledy a prozkoumejte mapku okolí objektu s nabídkou služeb a vzdáleností od objektu.

ZOBRAZIT VÍCE

VIDEOPROHLÍDKA

Úžasná poloha, kvalitní moderní bydlení v centru Prachatic. Vše na dosah ruky.

ZOBRAZIT VÍCE

Tak na co ještě čekáte?